26 Mayis 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Tarsus Belediye Başkanlığı Koşusu Sonucu Belli Oldu

Türkiye koşuları arasında kendine ait bir yeri olan Tarsus Belediye Başkanlığı koşusu yapıldı ve sonucu belli oldu.

4 Şubat 2018 Pazar günü Adana Yeşiloba Hipodromunda yapılan Tarsus Belediye Başkanlığı koşusunun kazananı Dizdar Bey oldu. Yapılan bu yarış programın 3. Koşusu idi.

Maça Dair Bilgiler

Tarsus Belediye Başkanlığı koşusunda yarışı kazanan Dizdar Bey isimli at hakkında öncelikle bilgi vermek gerekir ise

Dizdar Bey: Sahibi Kudbettin Saçan aynı zamanda atın yetiştiricisi. Dizdar Bey 6 yaşında ve safkan bir at olarak özel bir konuma sahip. Bu koşuda Dizdar Bey’in jokeyi ise Gökhan Kocakaya oldu ve Dizdar Bey Tarsus Belediye Başkanlığı koşusunda beyaz bayrak ayna ile yarışı tamamlayarak çok özel bir koşuyu üstün başarı ile kazanarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Koşunun yapıldığı alan hakkında da bilgi vermek gerekir ise yarışmanın olduğu pist kum döşeli olan ve bu müsabakaya uygun olan bir yapıda idi.

Tarsus Belediye Başkanlığı koşusu 2200 metre olan bir alanda gerçekleştirildi. Yarışmanın yapıldığı saatlerde hava şartlarının da oldukça uygundu.

Tarsus Belediye Başkanlığı koşusunu kazanan atın aldığı ödül ise tamı tamına 66.500 TL oldu.

Tarsus Belediye Başkanlığı koşusunda ikinciliği Bürebey, üçüncülüğü Kızıltuğ elde etti. Toplam 6 adet safkan atın yarıştığı yarışlarda yarışmayı sonuncu olarak bitiren at ise Derhadır oldu.

Tarsus Belediye Başkanlığı koşusunda yarışı kazanan Dizdar Bey atı için ödülü Tarsus Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Boro verdi. Dizdar Bey adına verilen kupa ve çiçeği atın antrenörü Kazım Yıldız aldı ve teşekkürlerini iletti.

Kaynak: http://netentcasinolar.com/ | http://kumarnerde.net/

 

Spor Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü