26 Mayis 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Fenerbahçe Doğuş’ta Zeljko Obradovic’ten ‘tokat’ açıklaması

Fenerbahçe Doğuşun Efsanevi Başantrenörü Zeljko Obradovic, büyük tartışma konusu olan tokat olayıyla ilgi kulübün resmi internet sitesinde açıklamalarda bulundu. Obradovic, “Benim orada yaptığım hareket bir babanın evlatlarına yaptığıyla aynı. Bu durum basında çok farklı yorumlandı, takım ve kulüp bu olayı böyle yorumlamadı. Olayın Kamuoyuna bu şekilde yansıtılmasına bir anlam veremedim” dedi

Banvit mücadelesinde 63-61 skor ile kaybeden taraf olan Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic maçın ardından rakibini azminden ve iyi mücadelesinden dolayı tebrik etti.

Rakibinin kazanmak için ortaya koyduğu mücadeleyi tebrik eden Obradovic, ”Maçı bizde kazanabilirdik. Maçın en son 2 pozisyonundaki ofansif savunmayı konuşmak istemedi. Biz bu maçta son maçlarda olduğumuz seviyenin altında kaldık. Bu yüzden maçı kaybettik” cümlelerini kullandı.

Kaybedilen maçın molasında Zeljko Obradovic ile Melih Mahmutoğlu arasında geçen diyalog uzun süre gündemde kalmıştı. Tecrübeli Başantrenör konuyla ilgili yazılı bir açıklamada bulundu. Açıklama Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinde yayınlandı.

Obradovic için açıklaması şöyle: “Benim bütün oyuncularımla farklı bir ilişkim. Hepsini ayrı ayrı çok seviyorum. Melih Mahmutoğlu bu takımın kaptanı. Ayrıca benim takıma katıldığım günden beri devam eden tek oyuncumuz. Takımın gidişatının iyi olmamasından ve tekrar kendi ruhlarını yeniden ateşleyebilmek için yaptığım bir hareketti. Bunun altında farklı durumlar aramaya gerek yok. Benim anlattığım şekilde değerlendirilmesi daha doğru olur.

BİR BABANIN ÇOCUKLARINA YAKLAŞIMIYLA AYNI

Benim oyuncularım yaptığım hareketin ne anlama geldiğini biliyorlar. Ne kulüp nede oyuncular bunu kamuoyu gibi yorumlamıyor. Yaptığım hareket bir babanın evlatları ile arasındaki yaklaşımdan daha fazlası değildir. Olayın Kamuoyuna yanlış yansımız olmasını anlayamıyorum.

Takım dışında neler konuşuluyor, neler düşünülüyor çok bilmiyorum. Ben bu takımın Başantrenörüyüm. Teknik ekim ve takımın kaptanı Melih Mahmutoğlu başta olmak üzere tüm ekip olarak sıkı çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu tarz olayları duymazdan geleceğiz. Takımın kendi içerisindeki dengelerin bozulmasına izin vermeyeceğiz. Asıl hedeflerimizden bir saniye bile uzaklaşmayacağız. Basketbol maçlarına açılan en yüksek oranları ve maçlara açılan en yüksek oranları betboo gibi bahis siteleri üzerinde bulabilir, yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü